روش استفاده از اسپری تاخیری


تقریبا از هر سه مرد در دنیا یک نفر درگیر زود انزالی می شوند. به همین دلیل می توان گفت یکی از شایع ترین اختلالات جنسی انزال زود رس می باشد. انزال زودرس به معنای عدم کنترل بر انزال می باشد. ما در این مقاله قصد داریم به روش استفاده از اسپری تاخیری بپردازیم، پس با ما همراه باشید.

اسپری تاخیری چیست؟

پیش از اینکه به بررسی روش استفاده از اسپری تاخیری بپردازیم خوب است بدانید اسپری تاخیری به اسپری زود انزالی نیز معروف است. این اسپری می تواند حساسیت بسیار کمی در آلت تناسلی فرد ایجاد کند. برای ساخت اسپری تاخیری از لیدوکائین و بنزوکائین استفاده می شود. برای مثال اسپری تاخیری ویگا دارای 10درصدلیدوکائین است.

از نظر بالینی بین 5 تا 8 دقیقه طول می کشد تا یک مرد بتواند در زمان رابطه جنسی انزال زودرس را تجربه کند. انزال زودرس گاهی اوقات می تواند روی اعتماد به نفس فرد تاثیر زیادی بگذارد. علائم زود انزالی عبارتند از:

· انزال بسیار سریع در رابطه جنسی، ممکن است 75 تا 100 درصد مواقع این اتفاق رخ دهد.

· انزال در عرض 60 ثانیه بعد از رابطه جنسی، بدون اینکه شخص بخواهد.

آشنایی با اسپری تاخیری

آشنایی با روش استفاده از اسپری تاخیری

در این بخش به روش استفاده از اسپری تاخیری می پردازیم. بهتر است بدانید خرید اسپری تاخیری از داروخانه واستفاده از آن گزینه بسیار مناسبی برای مقابله با زود انزالی می باشد.

روش استفاده از اسپری تاخیری به هیچ عنوان پیچیده نیست. تنها کافی است مراحل زیر را دنبال نمایید تا از مزیت های آن برخوردار شوید. شما می توانید با اسپری تاخیری بهترین لحظات را با پارتنر خود سپری کنید.

· اسپری تاخیری را به بخش پایینی سر آلت تناسلی گرفته و 3 تا 10 بار آن را اسپری نمایید. توجه داشته باشید میزان حساسیت آلت تناسلی در هر فرد با فرد دیگر تفاوت زیادی دارد. به طور معمول برای بیشتر مردان 2 تا 3 بار اسپری کردن کافی می باشد.

· اسپری تاخیری ویاگرا به سرعت جذب آلت تناسلی می شود. شما می توانید برای این کار اسپری را به صورت دورانی با نوک انگشت به پوست آلت تناسلی خود بزنید.

· بعد از اینکه پروسه مالش تمام شد می توانید موادی که روی انگشت تان کشیده شده است را با حوله پاک کنید.

· بعد از اسپری کردن نباید سریع رابطه جنسی داشته باشید. بلکه باید تقریبا 5 تا 10 دقیقه صبر کنید تا اسپری بتواند تاثیر خود را بگذارد.

· پیش از رابطه جنسی، به خصوص رابطه جنسی دهانی حتما اسپری باقی مانده روی پوست آلت تناسلی را تمیز کنید.

· بعد از تمیز کردن اسپری می توانید رابطه جنسی داشته باشید.

آیا تاریخ انقضا می تواند روی اسپری تاخیری تاثیر داشته باشد؟

ما در بخش قبل نحوه استفاده از اسپری تاخیری را مورد بررسی قرار دادیم. پیش از اینکه اسپری تاخیری استفاده کنید باید مطمئن شوید که سالم است. شما باید تاریخ انقضای اسپری را چک نمایید و آن را چندین بار تکان دهید. محتویات آن باید به طور کامل ترکیب شوند. اگر این محصول از تاریخ انقضایش گذشته باشد به هیچ عنوان خوب اسپری نمی شود. اگر شیار اسپری استاندارد نباشد مقدار اندکی از آن می تواند خارج شود. به همین خاطر نتیجه مطلوبی از آن نمی گیرید. به یاد داشته باشید آلودگی و چربی اگر روی پوست آلت تناسلی وجود داشته باشند به خوبی جذب نمی شود. به همین خاطر تاثیر اسپری تاخیری کاهش می یابد.

اگر قصد دارید تاثیرگذاری اسپری تاخیری را سریع تر مشاهده نمایید باید به دوز آن توجه لازم را داشته باشید. به یاد داشته باشید مقدار دوز استفاده شده به میزان مواد بی حسی وابسته می باشد. برخی از مردان با 2 بار اسپری کردن بهترین نتیجه را می گیرند. در حالی که در برخی دیگر باید بیشتر از 6 بار اسپری کردن انجام شود. طرز استفاده از اسپری تاخیری می تواند به فرد کمک کند که بهترین نتیجه ممکن را بگیرد. افزایش تایم رابطه جنسی می تواند در به ارگاسم رسیدن زنان بسیار موثر باشد. پس از آن زن و مرد می توانند رابطه جنسی مطلوبی داشته باشند. اگر مایل باشیدمی توانید از کرم تاخیری نیز استفاده نمایید.

بهترین محل برای استفاده از اسپری تاخیری

بهترین محل برای استفاده از اسپری تاخیری سر کلاهک آلت تناسلی می باشد. برای اینکه از این نوع اسپری استفاده کنید حتما نیازی نیست آلت تناسلی تان در حالت نعوظ قرار داشت باشد، زیرا در حالت عادی نیز می تواند تاثیر چشمگیری داشته باشد. توجه داشته باشید اسپری کردن بیش از اندازه به معنای تاثیر گذاری بیشتر آن نمی باشد و می تواند روی سلامتی شما نیز تاثیر زیادی بگذارد.


[ بازدید : 75 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ پنجشنبه 23 فروردين 1403 ] [ 17:29 ] [ ناشر ]

هر آنچه باید در مورد موسیقی بدانیدقبل از یادگیری نواختن یک ساز، هر دانش آموز باید ابتدا خواندن موسیقی را بیاموزد. در یادگیری موسیقی به الفبای موسیقی نت می گویند. نت های موسیقی شامل صدا یا فرکانس خاص هر نت و نماد آن نت است. موسیقی آمیزه ای از صدا و صدا است. این صداها که نت نامیده می شوند، قطعات موسیقی زیبایی می سازند. در این مقاله اطلاعات مفیدی در مورد نت های موسیقی و انواع مختلف آن ها به اشتراک می گذاریم.

اولین قدم این است که با مفهوم نت های موسیقی آشنا شوید

کوچکترین واحدی که یک ملودی را می سازد یک نت است. وقتی به یک قطعه موسیقی زیبا گوش می دهیم، در واقع به ترکیبی از صداهای مختلف گوش می دهیم. بسیاری از مردم فکر می کنند که نت های موسیقی شبیه به الفبای موسیقی هستند، اما نت های موسیقی بیشتر شبیه اعداد هستند. بین اعداد واقعی مختلف، اعداد اعشاری به عنوان یادداشت، از جمله علائم، قرار می گیرند. این علائم کرون، دیز و بمل نامیده می شوند. این نت‌های مینور نت‌های اصلی را نیم تا یک چهارم کاهش می‌دهند. هیچ چیز دیگری بین حروف الفبا قرار نمی گیرد. همانطور که قبلا ذکر شد، نت های موسیقی دو معنی دارند. یکی از معانی آن صدایی با فرکانس ثابت است که به آن نت می گویند. معنی دیگر نت، نت نویسی این اصوات است.

نت های اصلی موسیقی چیست؟ دانلود بهترین آهنگ ها

نت‌های موسیقی در ایران نام‌هایی دارند، مثلاً در فرانسه و ایتالیا. بنابراین نت ها به صورت زیر خوانده می شوند: do, re, mi, fa, sol, la, si. رشته هایی که نت ها روی آنها نوشته می شود خطوط حامل نامیده می شوند. خطوط حامل شامل 5 خط افقی است که از بالا به پایین شمارش می شود. به عنوان مثال، یک نت پایین نسبت به سایر نت ها گام بسیار کمتری دارد. البته نت ها فقط روی این خطوط قرار نمی گیرند، برخی از آنها می توانند در بالا یا پایین خطوط حامل باشند.

علامت گرد روی هر نت سر نت نامیده می شود. هدر شبکه نحوه قرار گرفتن روی خطوط حامل را تعیین می کند. خط عمودی کشیده شده در کنار سر نت، دسته نت نامیده می شود. بسته به موقعیت سر نت، دسته را می توان به بالا یا پایین کشید. خط کوچک دیگری که روی نت کشیده شده است پرچم نت نام دارد. اگر پرچمی به دسته وصل شده باشد، نت چنگ است. دو پرچم یک نت چنگ دوتایی را تشکیل می دهند، قطب سوم یک چنگ سه گانه و به همین ترتیب قطب چهارم چهار نت لچنگ را تشکیل می دهد.

معنای لغوی 7 نت موسیقی

نت های موسیقی مانند سایر کلمات معانی و مفاهیم خاص خود را دارند. پشت هر یک از این یادداشت ها داستان و داستان خاصی وجود دارد. اولین نت در موسیقی 2 (C) نام دارد و از کلمه dominus گرفته شده است. این کلمه به معنای هفت شهر عشق است. Dominus در واقع به نعمت حضور خداوند در بشریت اشاره دارد. صدای دوم یا R (D) از کلمه Rajaina می آید. این کلمه به معنای ملکه است. از معانی دیگر می توان به خلیفه و ماه اشاره کرد. نت سوم می (E) نام دارد. این یادداشت از کلمه microcosm به معنای جهان آراسته گرفته شده است. صدای F (F) در کلمه "فیتس" به معنای سرنوشت، صدای "سل" (G) از کلمه "تیپاسورو" به معنای نور و خورشید، صدای "کویرا" از کلمه "کویرا" به معنای شیری. Way. La” (A) و کهکشان C (B) کلمه Sashi Diwal به معنای کل نت آخر گرفته شد.

نمادی که صدای یک نت را تغییر می دهد

هنگام نوشتن نت های موسیقی، علائم خاصی در سمت چپ هر نت نوشته می شود و در واقع فرکانس صدای نت را تغییر می دهد. این علائم را دیز، بیمل، بیکر و مشتقات آنها می نامند. این نمادها گام هر نت را تغییر می دهند.

نماد دیز یا ♯: اگر این علامت در سمت چپ هر نت قرار گیرد، زیر و بمی نت را نیم پله کاهش می دهد.

B-flat یا ♭: وقتی در سمت چپ نت قرار می گیرد، زیر و بمی نت را کاهش می دهد. این تغییر در گام از طریق نیم‌تون‌ها اتفاق می‌افتد.

دابل دیز یا ایکس: هر گاه این علامت در سمت چپ نت موسیقی باشد، فرکانس نت تقریباً یک تن کاهش می یابد.

علامت مسطح دوتایی یا ♭♭: وقتی این علامت در سمت چپ نت قرار می گیرد، فرکانس نت را کاهش می دهد. سرعت تغییر این فرکانس یک پرده است.

ستاره یا ♮: اگر ستاره در سمت چپ نت باشد، علامت تغییر فرکانس را غیرفعال می کند و صدای هر نت به حالت اولیه خود باز می گردد.

خم شدن نت های موسیقی

فرض کنید در حال گوش دادن به یک قطعه موسیقی هستند. به عنوان مثال، زمانی که نوازندگان پیانو یا کیبورد انگشتان خود را برای مدت معینی روی کلیدها نگه می دارند تا هر نت را بنوازند، یا زمانی که ویولونیست یک نت را برای چند ثانیه می نوازد، این عمل کشش نت نامیده می شود. در این مرحله صدای نت به صورت متوالی پخش می شود. بر اساس تئوری موسیقی، هر نت تنش خاصی دارد. این مقاطع ثابت به چند قسمت تقسیم می شوند. این تقسیم بندی ها شامل نت گرد، نت سفید، نت چنگ دول و نت چنگ سه گانه است. برای دانلود آهنگ کلیک کنید.


متر در موسیقی به چه معناست؟

بندها مانند جملات جداگانه ای هستند که یک پاراگراف یا متن را می سازند. در تئوری موسیقی مترها قطعات یا ملودی ها را ایجاد می کنند. در هر یک از شرایط موسیقی ارتباطی وجود دارد که ملودی را می سازد. روی خط افقی حامل یک خط عمودی قرار می گیرد که مرز بین این دو حالت را مشخص می کند. انواع مختلفی از اندازه گیری ها وجود دارد که رایج ترین آنها دو، سه گانه و ترکیبی است. در انتهای یک قطعه موسیقی، در انتهای آخرین میزان، دو خط عمودی موازی وجود دارد که به آنها خطوط پایانی می گویند. دو سطر آخر پایان موسیقی یا ملودی را نشان می دهد.

نتیجه

برای یادگیری نت های موسیقی و نواختن صحیح آنها عجله نکنید. مهمترین نکته در نواختن هر سازی اجرای صحیح ریتم و ملودی است. اگر برای یادگیری عجله دارید و تمرکز را فراموش می کنید، هر بار بازی را اشتباه انجام می دهید و به تدریج توانایی بازی را از دست خواهید داد. سعی کنید نواختن هر نت را به درستی یاد بگیرید و با تمرین منظم هر قسمت مهارت خود را افزایش دهید.


[ بازدید : 5008 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ سه شنبه 21 فروردين 1403 ] [ 11:03 ] [ ناشر ]

ویزای ICT کانادا چیست؟


کانادا کشوری پهناور در شمال قاره آمریکا است که به دلیل داشتن فرصت های فراوان در زمینه هایی مانند ایجاد کسب و کار و همچنین داشتن دانشگاه های درجه یک، یکی از محبوب ترین کشورها برای مهاجرت به شمار می رود.در سال های اخیر مهاجرت به کانادا به دلیل جاذبه های فراوان این کشور به موضوعی بسیار پرطرفدار تبدیل شده است و افراد زیادی به روش های مختلف سعی در اقامت در این کشور دارند. ویزاهای کاری مختلف، ویزای تحصیل در کانادا بیش از یک دهه است که سرفصل اکثر مقالات مهاجرتی بوده است. اما روش های جدیدتری برای مهاجرت به این کشور وجود دارد. یکی از این روش ها ویزای ICT کانادا است. برنامه ICT کانادا در واقع نقل و انتقالات درون شرکتی است که از طریق آن دولت آن کشور به کارشناسان سطح بالا و مدیران ارشد تجاری سایر کشورها اجازه ورود و کار در کانادا را می دهد. در این مقاله سعی شده است برنامه ICT کانادا معرفی شود.

برنامه ICT کانادا یکی از زیرمجموعه های ویزای IMP است که به توسعه تجارت در کانادا می پردازد. با توجه به این نکات می توان نتیجه گرفت که اگر فعالیت فردی برای کانادا منافع اقتصادی داشته باشد، اخذ ویزای ICT یکی از ساده ترین و کوتاه ترین مسیرهای مهاجرت برای مدیران علاقه مند به تجربه زندگی در کانادا است. به عبارت دیگر، صاحبان مشاغلی که می خواهند کسب و کار خود را به کانادا منتقل کنند یا می خواهند شعبه ای از گروه خود در کانادا ایجاد کنند باید برای این ویزا اقدام کنند.

مدرک زبان مورد نیاز دریافت ویزای ICT کانادا

یکی از ویژگی های قابل توجه ویزای ICT کانادا فقدان مدرک زبان است. به عبارت دیگر در لیست مدارک مورد نیاز تعیین شده توسط کانادا هیچ اشاره ای به مدرک زبان وجود ندارد. البته لازم به ذکر است که با توجه به ایالت انتخاب شده، تسلط بر یکی از زبان های انگلیسی یا فرانسوی شانس اخذ ویزا را به شدت افزایش می دهد.

تفاوت ویزای استارتاپ و ویزای ICT کانادا چیست؟

در اینجا لازم به ذکر است که تفاوت فاحشی بین ویزای ICT و ویزای استارتاپ کانادا وجود دارد و دو نوع ویزا متفاوت هستند. متقاضی ویزای استارتاپی کانادا باید ایده ای نوآورانه و خلاقانه داشته باشد. اما با استفاده از روش ICT، متقاضی که صاحب کسب و کار است، مایل است کسب و کار خود را به کانادا منتقل کند.

مزایای دریافت ویزای ICT کانادا

- پروسه اخذ این ویزا کوتاه است

- متقاضیان می توانند پس از اخذ ویزا به همراه خانواده و فرزندان خود به کانادا مهاجرت کنند

- فرزندان متقاضی نیز می توانند به صورت رایگان در مدارس کانادا تحصیل کنند

- محدودیتی در سرمایه اولیه وجود ندارد

- امکان اخذ حق اقامت دائم بعد از 1 سال

کلام آخر

مهاجرت به کانادا از طریق ICT می تواند یکی از راه های به نسبت آسان برای مهاجرت به کانادا می باشد. تیم اسمارت آپ ویزا با موفقیت های بسیار در زمینه کسب ویزای ICT کانادا میتواند در این مسیر همراه شما باشد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین اسمارت آپ ویزا به شماره تماس ۰۲۱۸۷۷۰۰۹۱۳ مراجعه کنید.


[ بازدید : 168 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ يکشنبه 19 فروردين 1403 ] [ 12:50 ] [ ناشر ]

معرفی 6 بازی تفنگی موبایل برای گیمرهای حرفه ای


در سال ۲۰۲۳، گیم‌های موبایل سبک شوتر در رتبه اول محبوب‌ترین بازی‌های موبایل قرار گرفتند. بازی‌های تفنگی موبایل در سال‌های اخیر با پیشرفت‌هایی که صنعت موبایل و صنعت بازی‌سازی داشته، بسیار محبوب‌تر از گذشته شده‌اند؛ به طوری که گردش مالی چند میلیارد دلاری دارند.

برخی از بازی‌های تفنگی موبایل تقریبا تمام رتبه‌های برتر را در فروشگاه‌هایی مانند پلی استور و اپل استور، از آن خود کرده‌اند. این مطلب توسط تیم ایران موجو برای شما آماده شده است تا با 6 بازی تفنگی موبایل برای گیمرهای حرفه ای در سال 2024 بیشتر آشنا شوید. با ما همراه باشید.

بهترین بازی‌های تفنگی موبایلی سال 2024

· کالاف دیوتی موبایل

· پابجی موبایل

· فری فایر

· دوم (Doom)

· استند آف ۲

· مدرن کامبت ۵

این‌ها تنها تعدادی از برترین بازی‌های تفنگی موبایلی هستند که محبوبیتشان را در طول سالیان متمادی حفظ کرده‌اند. در ادامه این مقاله به بررسی ۳ تا از بهترین بازی‌های تفنگی موبایلی به نقل از ایران موجو و کاربران این سایت پرداخته‌ایم؛ کالاف دیوتی، پابجی و فری فایر.

بررسی 3 بازی تفنگی موبایل

· بازی جذاب کالاف دیوتی موبایل

· بازی محبوب فری فایر

· بازی مهیج پابجی موبایل

بازی جذاب کالاف دیوتی موبایل

اکتیویژن کالاف دیوتی را در سال ۲۰۰۳ معرفی کرد و این سری از بازی‌ها بیش‌تر از دو دهه است که محبوبیتشان را حفظ کرده‌اند. این شرکت بازی موبایلی کالاف دیوتی را سال‌ها پس از نسخه پی‌سی آن معرفی کرد. کالاف دیوتی موبایل به دلیل گیم‌پلی واقع‌گرا، گرافیک بالا، برندسازی شرکت و حالت‌های مختلف بازی، سریعا محبوبیت پیدا کسب کرد.

گرافیک کالاف بسیار بالا اما در عین حال روان است؛ برخلاف بسیاری از بازی‌های موبایلی، گیم پلی کالاف شبیه به بازی‌های کنسول و پی‌سی است و احساس نخواهید کرد که یک بازی موبایلی را اجرا کرده‌اید. تنوع در این بازی بسیار بالا و شما می‌توانید بین حالت‌های مختلف در هر حالت که دوست دارید، بازی کنید.

اسکین‌ها، گان‌ها، کاراکترها و آیتم‌های جذاب دیگری است که می‌توانید با بازی یا خرید، قفل آن‌ها را باز کنید. این بازی بیش از ۱۰۰ میلیون پلیر در جهان دارد و هیچ‌وقت برای شروع یک بازی منتظر نخواهید نماند.

بازی محبوب فری فایر

فری فایر بازی دیگر تفنگی و بتل رویال است که در آن شما به همراه ۴۹ بازیکن دیگر، با پرش از هواپیما و استفاده از چتر نجات، در یک منطقه دلخواه فرود می‌آیید. گیم پلی فری فایر پیچیده نیست و شما با چند دقیقه بازی کردن، کاملا با آن آشنا می‌شوید اما برای حرفه‌ای شدن نیاز به یادگیری زیادی دارید.

یکی از دلایل اصلی محبوبیت فری فایر، اجرا شدن آن روی دستگاه‌ها و موبایل‌های ضعیف است. برخلاف کالاف دیوتی که نیاز به یک دستگاه نسبتا قوی دارد، فری فایر روی موبایل‌‌های قدیمی هم بدون لگ اجرا می‌شود. به همین دلیل بسیاری از کاربران فری فایر را ترجیح می‌دهند. این بازی همچنین حجم بسیار کم‌تری از فضای حافظه را اشغال می‌کند. با این حال گرافیک فری فایر دست کمی از کالاف دیوتی ندارد و به جزییات در آن توجه شده است.

فری فایر به شکل متفاوتی ساخته شده است و دارای یک سیستم متفاوت است؛ به همین دلیل از جذابیت بالایی برخوردار بوده و هیچ‌وقت برای گیمر خسته‌کننده نمی‌شود و شما همیشه چیز جدیدی را تجربه خواهید کرد.

بازی مهیج پابجی موبایل

پابجی موبایل سومین مورد از برترین بازی‌های تفنگی موبایلی است که معرفی می‌کنیم. این بازی هم میلیون‌ها گیمر و طرفدار در سراسر جهان دارد. گیم‌پلی گسترده‌تری دارد و شما بین ۱۰۰ نفر در یک محدوده باید تلاش کنید تا زنده بمانید. گیم پلی پابجی همانند کالاف دیوتی واقع‌گرایانه است.

در این بازی هم تجهیزات و سلاح‌های متفاوتی وجود دارد که هرکدام قدرت‌ها و ویژگی‌های خاصی دارند. شما می‌توانید داخل بازی به شکل صوتی با دوستانتان ارتباط برقرار کرده و نقشه تیمتان را طراحی کنید. همچنین راندن وسایل نقلیه در پابجی نسبت به دو بازی دیگر، متفاوت بوده و شما حس جدیدی را تجربه خواهید کرد.

در این 3 بازی، آیتم‌ها و تجهیزات مختلفی وجود دارد که با دو روش بدست می‌آیند، شما می‌توانید ساعات زیادی بازی کنید تا شاید بتوانید یک آیتم خاصی را به دست آورید. راه دیگر خرید درون برنامه‌ای است و به شما اجازه می‌دهد تا با ارز درون‌ برنامه‌ای، ‌ خاص‌ترین آیتم‌ها را برای خودتان داشته باشید.

با ما همراه باشید تا بهترین سایت را برای خرید ارز درون‌برنامه‌ای این باز‌ی‌ها معرفی کنیم.

خرید جم و یوسی و سی پی ارزان در ایران موجو

شما در فری فایر با جم فری فایر، در پابجی با یوسی پابجی و در کالاف با سی پی کالاف می‌توانید آیتم‌های موردنظرتان را قبل از همه بازیکنان خریداری و دیگر لازم نیست تا ساعات زیادی را برای به دست آوردنشان صرف کنید.

ایران موجو ارزان‌ترین تجربه خرید شما خواهد بود و پس از خریدتان، دیگر از هیچ سایت دیگری خرید نخواهید داشت. شما می‌توانید خرید درون برنامه‌ای بازی‌های مختلف از جمله فری فایر، پابجی و کالاف را از ایران موجو با ارزان‌ترین قیمت انجام دهید.

خرید جم فری فایر ارزان ایران موجو

خرید جم فری فایر، یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که بازیکنان برای دستیابی به موفقیت دربازی فری فایر انجام می‌دهند. برای تقویت تجربه خود در Free Fire، خرید جم (الماس) با قیمت ارزان و تحویل سریع می‌تواند بسیار مؤثر باشد.

قطعا شما هم از قیمت گران و خدمات بی‌کیفیت سایت‌های دیگر در خرید فری فایر خود ناراضی هستید، پیشنهاد ما به شما این است که یک بار جم فری فایر ایران موجو را خریداری کنید. شما می‌توانید به راحتی جم موردنیازتان را در ایران موجو انتخاب کرده و در کم‌تر از چند دقیقه آن را در اکانتتان دریافت کنید. لازم به ذکر است که ارزان‌ترین قیمت جم فری فایر در ایران موجو است.

خرید یوسی پابجی ایران موجو

در دنیای هیجان‌انگیز بازی پابجی موبایل، یوسی (UC) نقش مهمی را ایفا می‌کند. خرید یوسی پابجی اهمیت ویژه‌ای دارد، زیرا بازیکنان را قادر می‌سازد تا از تجهیزات و امکانات منحصر به فردی در بازی بهره‌مند شوند. کاربرد یوسی در پابجی به گونه‌ای است که با خرید آن، می‌توانید تجربه بازی خود را به سطح بالاتری برسانید.

ایران موجو ارزان‌ترین یوسی پابجی را بین سایت‌های دیگر دارد و برای کاربران ایرانی که از نوسانات ارزی شاکی هستند، بهترین گزینه است. از دیگر مزیت‌های این سایت می‌توان به این اشاره کرد که خرید یوسی پابجی ایران موجو به شکل اتوماتیک انجام می‌شود.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

خرید سی پی بهترین روش برای پیشرفت در بازی کالاف دیوتی محسوب می‌شود! cp در بازی کالاف دیوتی تاحدی کاربرد دارد که به‌دست آوردن آن برای بازیکنان حرفه‌ای به یک هدف تبدیل شده است. باوجود این ارز، بازیکنان می‌توانند سطح خود را به‌راحتی ارتقا دهند و بیشترین لذت را از بازی ببرند.

شما می‌توانید سریع‌ترین خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل خود را در ایران موجو تجربه کنید. سی پی اکانت شما در کم‌تر از ۳ دقیقه شارژ شده و ارزان‌ترین خرید سی پی کالاف را تجربه خواهید کرد.

به نظر شما برترین بازی موبایلی اکشن چیست؟

ما در این مقاله به معرفی سه تا از برترین بازی‌های تفنگی موبایلی پرداختیم. قطعا بازی‌های دیگری هستند که طرفدارهای خودشان را دارند و ممکن است ما آن‌ها را از قلم انداخته باشیم. شما به ما بگویید که به نظرتان بهترین بازی تفنگی و اکشن موبایل چیست. نظرات شما به ما کمک می‌کنند تا بهترین مقاله‌ها را برایتان آماده کنیم.


[ بازدید : 150 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ جمعه 17 فروردين 1403 ] [ 18:00 ] [ ناشر ]

سیستم های انرژی مدرندر یک سیستم انرژی مدرن، اجزای مختلف با هم کار می کنند تا توزیع کارآمد و ایمن برق را تضمین کنند. این قطعات شامل اینورترها، کنتاکتورها، قطع کننده های مدار (MCCB)، قطع کننده های مدار مینیاتوری (MCB) و قطع کننده های مدار حرارتی (MPCB) می باشند. هر جزء نقش مهمی در حفظ یکپارچگی منبع تغذیه و جلوگیری از آسیب به سیستم الکتریکی دارد.

آشنایی با اینورترها

اینورترها دستگاه های مهمی در سیستم های قدرت هستند که جریان مستقیم (DC) را به جریان متناوب (AC) تبدیل می کنند. آنها معمولا در سیستم های انرژی تجدیدپذیر مانند پانل های خورشیدی و توربین های بادی که در آن برق DC تولید می شود استفاده می شود. اینورترها امکان تبدیل این برق DC را به برق AC فراهم می کنند که می توان از آن برای راه اندازی لوازم خانگی، ماشین های صنعتی و سایر تجهیزات الکتریکی استفاده کرد.

این شامل اینورترهای روی شبکه و خارج از شبکه است. اینورتر شبکه به شبکه متصل است و مازاد انرژی را از منابع تجدیدپذیر تامین می کند. از طرفی اینورترهای خارج از شبکه در سیستم های مستقلی که به شبکه متصل نیستند استفاده می شود. مبدل ها برای اطمینان از سازگاری سیستم های انرژی تجدیدپذیر با زیرساخت های انرژی موجود ضروری هستند.

نقش و عملکرد کنتاکتورها

کنتاکتورها کلیدهای الکترومغناطیسی هستند که برای کنترل جریان برق در یک سیستم قدرت استفاده می شوند. آنها معمولاً در کاربردهای صنعتی و تجاری یافت می شوند که در آنها برای اتصال یا قطع مدارهای الکتریکی استفاده می شود. کنتاکت‌ها قوی هستند و می‌توانند جریان‌های بالا را تحمل کنند و برای کنترل موتورهای بزرگ، سیستم‌های کنترل و سایر تجهیزات الکتریکی سنگین مناسب هستند.

بررسی اجمالی مدار شکن (MCCB).

کلیدهای مدار یا قطع کننده مدار، تجهیزات حفاظتی مدار هستند که معمولاً در سیستم های الکتریکی با ولتاژ پایین استفاده می شوند. آنها با قطع خودکار مدار در صورت بروز خطا، محافظت در برابر جریان اضافه و اتصال کوتاه را فراهم می کنند. یک سوئیچ اتوماتیک دارای یک واحد تریپ است که شرایط غیرعادی را تشخیص می دهد و یک مکانیسم ترمز که جریان جریان را قطع می کند.

https://www.sharghdaily.com/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1-287/924405-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%B1%DA%98%DB%8C-%D9%85%D8%AF%D8%B1%D9%86


یکی از مزیت های کلیدهای اتوماتیک عملکرد دستی آنهاست. این بدان معنی است که آنها می توانند به راحتی در صورت نیاز روشن یا خاموش شوند و راهی مناسب برای کنترل منبع تغذیه بارهای الکتریکی مختلف ارائه می دهند. کلیدهای مدار معمولاً در محیط های تجاری و صنعتی استفاده می شوند که در آن حفاظت قابل اعتماد و انعطاف پذیری برای تحمل بارهای الکتریکی مختلف را فراهم می کنند.

برد مدار چاپی مینیاتوری (MCB)

کلیدهای مینیاتوری یا کلیدهای مدار مینیاتوری مشابه کلیدهای مدار هستند اما برای کاربردهای جریان کمتر طراحی شده اند. کلیدهای مینیاتوری معمولاً برای محافظت از مدارهای الکتریکی منفرد در محیط های مسکونی و تجاری سبک استفاده می شوند. ترانسفورماتورهای مینیاتوری حفاظت از اضافه جریان و اتصال کوتاه را فراهم می کنند و در رتبه بندی جریان های مختلف برای مطابقت با نیازهای خاص مدارهای مختلف موجود هستند.

کلیدهای مدار مینیاتوری مانند کلیدهای مدار از یک یونیت تریپ و یک مکانیسم قطع تشکیل شده اند. با این حال، به دلیل اندازه کوچکتر، قطع کننده های مدار مینیاتوری معمولا به گونه ای طراحی می شوند که در پاسخ به عیوب، سریعتر از کلیدهای مدار قطع شوند. این پاسخ سریع به کاهش آسیب احتمالی ناشی از خطاهای الکتریکی کمک می کند و ایمنی سیستم الکتریکی و کاربران آن را تضمین می کند.

مقدمه ای بر قطع کننده مدار حرارتی (MPCB)

کلیدهای حرارتی یا کلیدهای محافظ موتور، کلیدهای ویژه ای هستند که برای محافظت از موتورها در برابر آسیب های ناشی از اضافه بار، اتصال کوتاه و سایر خطاهای الکتریکی طراحی شده اند. به طور کلی در کاربردهای صنعتی که در آن موتورها اجزای حیاتی سیستم الکتریکی هستند استفاده می شود.

کلیدهای حرارتی هم حفاظت حرارتی و هم مغناطیسی را برای موتورها فراهم می کنند. یک عملکرد حفاظت حرارتی دمای موتور را کنترل می کند و در صورت تجاوز از حد مجاز کارکرد ایمن، بریکر را خاموش می کند. عملکرد حفاظت مغناطیسی به نوسانات ناگهانی برق، مانند موارد ناشی از اتصال کوتاه، واکنش نشان می دهد و برای جلوگیری از آسیب، به سرعت مدار را می شکند.

تفاوت اصلی کلیدهای حرارتی با دیگر کلیدهای مدار، تاکید آنها بر حفاظت موتور است. آنها طراحی شده اند تا ویژگی ها و الزامات خاص موتورها را برآورده کنند و عملکرد ایمن و کارآمد را تضمین کنند.

تفاوت های کلیدی بین مدار شکن، مدار شکن مینیاتوری و مدار شکن حرارتی

اگرچه کلیدها، کلیدهای مینیاتوری و کلیدهای حرارتی همگی کلید هستند، اما تفاوت های قابل توجهی در کاربردها و قابلیت های آنها وجود دارد.

کلیدهای مدار برای کاربردهای جریان بالا در محیط های تجاری و صنعتی مناسب هستند.

مینی سوئیچ ها برای مصارف مسکونی و تجاری سبک طراحی شده اند.

کلیدهای حرارتی کلیدهای ویژه ای هستند که برای محافظت از موتورها در برابر آسیب طراحی شده اند.

یکی دیگر از عوامل مهم در ویژگی های ترمز نهفته است.

سوئیچ خودکار و سوئیچ کوچک دارای تنظیمات قابل تنظیم هستند که امکان سفارشی سازی بر اساس نیازهای خاص را فراهم می کند.

کلیدهای حرارتی تنظیمات ثابتی برای حفاظت موتور دارند.

انتخاب قطع کننده صحیح بر اساس کاربرد خاص و نیازهای بار الکتریکی برای اطمینان از حفاظت و عملکرد بهینه سیستم مهم است.

اهمیت انتخاب و نصب صحیح اجزای سیستم الکتریکی

هنگام انتخاب اجزای سیستم قدرت، عواملی مانند:

تخمین جریان،

سازگاری ولتاژ و

الزامات نرم افزاری خاص

احتیاط لازم است. برای اطمینان از انتخاب صحیح قطعه برای هدف مورد نظر، لازم است با یک متخصص مشورت کنید یا به دستورالعمل های سازنده مراجعه کنید.

نتیجه گیری و افکار نهایی

اینورترها، کنتاکتورها، کلیدهای مدار، کلیدهای مینیاتوری و کلیدهای حرارتی از اجزای مهم سیستم های قدرت مدرن هستند. آنها نقش مهمی در تبدیل، کنترل و حفاظت از مدارهای الکتریکی دارند. درک هدف و عملکرد این قطعات برای اطمینان از عملکرد کارآمد و ایمن سیستم الکتریکی ضروری است.


[ بازدید : 11051 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ چهارشنبه 8 فروردين 1403 ] [ 20:00 ] [ ناشر ]

راهنمای کامل تحصیل در خارج از کشور ترکیهترکیه در سال های اخیر به مقصدی برای دانشجویان پزشکی تبدیل شده است که قصد ادامه تحصیل در این رشته و یا مهاجرت تحصیلی به ترکیه را دارند. ترکیه یک کشور اروپایی است، علاوه بر فرصت های تحصیلی و زندگی، فرصت های فرهنگی زیادی را ارائه می دهد و می تواند پلی به اروپا و تجربیات بین المللی زندگی برای دانشجویان ایرانی باشد.

کسانی که مایل به تحصیل در رشته هایی مانند پزشکی، دندانپزشکی و پرستاری هستند ممکن است تحصیل در دانشگاه های ترکیه را در نظر بگیرند که برخی از نمرات آزمون آنها برای ورود به دانشگاه های دولتی در ایران کافی نیست یا کسانی که مایل به کسب تجربه تحصیل در دانشگاه های ترکیه هستند. بوقلمون. ترکیه کشور مهاجرت تحصیلی برای بسیاری از دانش آموزان ایرانی است. اما باید بدانند که اقامت در ترکیه از طریق تحصیل برای برخی از رشته ها مانند رشته پزشکی چندان آسان نیست. برای مهاجرت به ترکیه با شرکت مهاجرتی همراه باشید.

در مورد مهاجرت به ترکیه و تحصیل در این کشور باید از قبل همه جوانب و گزینه ها بررسی شود، شرایط زندگی شما، میانگین مدرک تحصیلی، میزان پولی که می توانید اختصاص دهید، برنامه بلند مدت شما برای آینده و ... سبک زندگی خود را، بهترین تصمیم را بگیرید

کدام دانشگاه را برای تحصیل در ترکیه انتخاب کنید؟

کسانی که قصد مهاجرت از طریق تحصیل به ترکیه را دارند باید بدانند که اساسا دو نوع دانشگاه در ترکیه وجود دارد:

دانشگاه های دولتی

دانشگاه خصوصی

دانشگاه های دولتی ترکیه از طریق دو نوع امتحان دانشجو جذب می کنند:

شب

YÖS مخفف "Examination for International Students" است. این آزمون برای تمامی دانشجویان بین المللی که مایل به تحصیل در دانشگاه های ترکیه هستند اجباری است. سالانه هزاران دانش آموز از ملیت های مختلف در ترکیه در این آزمون شرکت می کنند. بر اساس نتایج آزمون YÖS، دانشجویان خارجی می توانند در دانشگاه های ترکیه ثبت نام کنند و دانشجویانی که نمرات کافی را کسب کنند، واجد شرایط ورود به دانشگاه هستند. این آزمون شامل ارزیابی مهارت های ریاضی، هوش و هندسه است.

I-SAT

SAT یک آزمون هیئت کالج آمریکایی است که در 192 کشور برگزار می شود و شامل دو بخش در ریاضیات و ادبیات انگلیسی است که هر کدام 800 امتیاز دارند. بخش ریاضی این آزمون راحت تر از بخش ادبیات است. کسانی که سطح آیلتس بین 6.5 تا 7 دارند می توانند چند ماه دیگر برای آزمون SAT آماده شوند.

دانشجویان بین المللی می توانند به یکی از این دو روش وارد دانشگاه های دولتی شوند. اما مهم این است که سیاست دولت ترکیه در سال های اخیر نشان داده است که تمایل زیادی برای پذیرش دانشجویان خارجی در دانشگاه های دولتی وجود ندارد.

چالش های مهاجرت به ترکیه از طریق تحصیل پزشکی

دانشگاه های دولتی و خصوصی در ترکیه طرح ها و برنامه های مختلفی برای جذب دانشجو دارند و تقریباً همه دانشجویان بین المللی را می توان در آنها یافت. اما برای کمک به رشد دانشگاه های خصوصی، دولت ترکیه تصمیم گرفته است که دانشجویان خارجی یا کسانی را که می خواهند در ترکیه تحصیل کنند به دانشگاه های خصوصی هدایت کند. پیش از این تعداد دانشجویان ترک و خارجی در دانشگاه های دولتی ترکیه تقریباً یکسان بود، اما در سال های اخیر تعداد دانشجویان خارجی در این دانشگاه ها 80 درصد کاهش یافته است.

قوانین دیگری نیز وجود دارد که سال هاست به طور غیررسمی اجرا می شود. آنها سال گذشته این قانون را در ترکیه تصویب کردند اما اجرای رسمی آن را تا سال آینده به تعویق انداختند. این قانون می گوید که هر دانشگاه می تواند تنها 10 درصد از سهمیه خود را به دانشجویان یک کشور اختصاص دهد.

بر اساس تصمیم دولت ترکیه و دانشگاه این کشور در برخی از رشته ها مانند پزشکی و دندانپزشکی ظرفیت به میزان قابل توجهی کاهش یافته و تعداد متقاضیان افزایش یافته است، احتمال پذیرش بسیار کم است. مثلاً اگر قبلاً یک دانشگاه دولتی می توانست 100 دانشجوی ترک و 100 دانشجوی خارجی بپذیرد، اکنون فقط 20 دانشجوی خارجی و فقط 2 دانشجوی ایرانی. این به دانشجویان ایرانی شانس بالایی برای ورود به این دانشگاه ها می داد، مگر اینکه حداقل 19 سال فارغ التحصیل شده و دارای سوابق تحصیلی عالی باشند.

این امر همچنین شانس بسیاری از دانش آموزان ایرانی را برای قبولی در آزمون YÖS کاهش داد. همچنین به این دلیل است که کسانی که می خواهند در این رشته ها تحصیل کنند اغلب در دبیرستان در رشته تجربی بوده اند و به همین دلیل پایه ریاضی آنها چندان قوی نیست و از طرفی دو کنکور. همانطور که گفتیم دانشگاه های ترکیه بر پایه ریاضیات هستند.

مهاجرت تحصیلی به ترکیه از طریق دانشگاه های خصوصی

یکی دیگر از گزینه های دانشجویان، دانشگاه های خصوصی در ترکیه است. تعداد کمی از دانشگاه ها توسط ایران به رسمیت شناخته می شوند، اما تعداد بیشتری از آنها توسط سایر کشورهای جهان به رسمیت شناخته می شوند. در رشته پزشکی و دندانپزشکی چندین دانشگاه خصوصی وجود دارد که بدون مدرک دانشجو می پذیرند. شهریه سالانه دانشگاه های مورد تایید ایران در این رشته ها معمولاً از 20000 دلار شروع می شود و در سال 2024 به 33000 دلار می رسد. هزینه تحصیل در دانشگاه هایی که در ایران معتبر نیستند اما در سایر کشورها معتبر هستند از حدود 10000 تا 20000 دلار متغیر است که تقریباً نیمی از شهریه دانشگاه های معتبر ایران است.

از سوی دیگر، کسانی که به فکر مهاجرت به ترکیه هستند و علاقه مند به پزشکی هستند، باید بدانند که درآمد یک پزشک ارشد در ایران در حال حاضر بین 20 تا 30 میلیون تومان در ابتدای کارش است، اما درآمدی که به دست می آورد. . مهاجرانی که در ترکیه تحصیل کرده اند پس از اتمام تحصیلات پزشکی، از 60000 لیر در ماه شروع می کنند. به همین دلیل قبل از انتخاب دانشگاه باید بدانید که آیا می خواهید پس از فارغ التحصیلی به ایران بازگردید یا خیر.

نکته بسیار مهم دیگری که در تصمیم گیری موثر است این است که در ترکیه اتباع خارجی در سه رشته دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی مجاز به کار نیستند، هرچند مجاز به تحصیل هستند. اما کسانی که در ترکیه در رشته پزشکی و پیراپزشکی تحصیل می کنند می توانند پس از حداکثر شش سال تحصیل وارد بازار کار شوند و پس از پنج سال کار تابعیت ترکیه شوند.

مزیت اصلی تحصیل پزشکی در دانشگاه های ترکیه این است که دانشگاه های زیادی در ترکیه با شهرت بین المللی بالا وجود دارد و برخی از دانشگاه های پزشکی و دندانپزشکی ترکیه نیز مورد تایید وزارت بهداشت ایران هستند. به همین دلایل تعداد متقاضیان این دانشگاه ها در ایران افزایش یافته است.

مزایای تحصیل در خارج از کشور ترکیه

از مزایای اصلی مهاجرت به ترکیه از طریق تحصیل می توان به فرصت های شغلی متفاوت و هزینه های تحصیلی کمتر نسبت به سایر کشورهای اروپایی اشاره کرد:

انواع قراردادهای آموزشی

ترکیه دارای دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی با استانداردهای بین المللی است. این کشور برنامه های تحصیلی مختلفی را در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا ارائه می دهد. روش های مختلف پرداخت شهریه، تخفیف های دانشگاهی، روش های مختلف زندگی برای دانشجویان و پروژه های متعدد، بورسیه ها و برنامه های تحصیلی دانشگاه های ترکیه به شما امکان استفاده از گزینه های مختلف را می دهد. در تحصیل و انتخاب رشته و دانشگاه متناسب با اهدافتان. و علایق . به فلان به فلان

شهریه مقرون به صرفه

هزینه تحصیل در ترکیه معمولا کمتر از کشورهای اروپایی و آمریکایی است. این به ایرانیان کمک می کند تا با بودجه کمتری در خارج از کشور تحصیل کنند. علاوه بر این، هزینه زندگی در ترکیه معمولاً نسبتاً پایین است.

فرصت های شغلی

ترکیه بازار کار بزرگ و رو به رشدی دارد. با مهاجرت به ترکیه و یا تحصیل در این کشور می توانید فرصت های شغلی بهتری بدست آورید. علاوه بر این، اگر می خواهید پس از اتمام تحصیلات خود به ایران بازگردید، مدرک تحصیلی شما در خارج از کشور به شما کمک می کند تا مزیت رقابتی بیشتری در بازار کار ایران کسب کنید.

فرهنگ و زبان

ترکیه کشوری با تنوع فرهنگی و تاریخی فراوان است. با زندگی در ترکیه می توانید با فرهنگ و زبان ترکی آشنا شوید و محیط بین المللی و اروپایی را تجربه کنید.

موقعیت جغرافیایی

ترکیه پل ارتباطی بین آسیا و اروپا محسوب می شود. این موقعیت جغرافیایی منحصر به فرد به شما این امکان را می دهد که پس از مهاجرت به ترکیه به راحتی به سایر کشورهای اروپایی سفر کنید و از فرصت های مهاجرت یا کار در منطقه استفاده کنید.


[ بازدید : 2141 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ دوشنبه 6 فروردين 1403 ] [ 20:30 ] [ ناشر ]

5 تا از معروف ترین مکان های شیرازشیراز همیشه یکی از جذاب ترین و جذاب ترین شهرهای ایران برای سفر بوده است. جاذبه های شیراز شامل جاذبه های طبیعی و تاریخی می شود.

شیراز یکی از تاریخی ترین شهرهای ایران است و به همین دلیل مکان های دیدنی شیراز زیاد است. دلتامگ در این مقاله سعی کرده است جاذبه های اصلی شهر شیراز را معرفی کند. با رسانه گردشی تاپ همراه باشید.

قسمت های شیراز کجاست؟

شیراز، این شهر تاریخی زیبا با قدمت چند هزار ساله، مرکز استان فارس است که به عنوان چهارمین شهر بزرگ و پرجمعیت ایران شناخته می شود. شیراز جاذبه های گردشگری فراوانی دارد. اما در این مقاله قصد داریم شما را با پنج جاذبه اصلی این شهر زیبا آشنا کنیم.

پاسارگر

یکی از بهترین آثار حفظ شده از دوره هخامنشی و یکی از مشهورترین دیدنی های شیراز، پاسارگره است که در شهر پاسارگره قرار دارد. محوطه باستانی شامل مقبره معروف به آرامگاه کوروش، کاخ سلطنتی، باغ‌ها و آبراهه‌های سلطنتی، برج سنگی، محوطه مقدس، کاروانسرای مظفری و مسجد اتابکی است. مجموعه پاسارگر اولین پایتخت هخامنشیان با وسعت یکصد و شصت هکتار و دشت وسیعی بود که آن را فراگرفته بود. معروف ترین بنای این محوطه باستانی مقبره معروف به آرامگاه کوروش است.


پرسپولیس

یکی از قدیمی ترین آثار تاریخی ایران تخت جمشید یکی از نمادهای بزرگ تمدن ایرانی است. قدمت ساخت این بنای باشکوه به پانصد و هجده سال قبل از دوران ما باز می گردد. برای ساخت این مجموعه باشکوه، بهترین معماران جهان از سراسر جهان به ایران دعوت شدند تا اولین بنای مستحکم جهان را بسازند که حتی پس از هزاران سال هم پابرجا و پایدار بماند. ساختمانی که هزاران سال نماد وحدت، صلح و برابری جهانی بوده است. در خرابه های این بنای عظیم هنوز مهمترین اسناد تاریخ و تمدن جهان وجود دارد. این مجموعه در هفتاد کیلومتری شیراز و یازده کیلومتری مرودشت یکی از شهرهای شیراز قرار دارد.

باغ ارم یکی از جاهای دیدنی شیراز در شب است

یکی از مکان‌های تفریحی شیراز، باغ ارم است که مانند نگینی در میان باغ‌ها و پارک‌های بسیار جذاب و دیدنی شهر می‌درخشد. دکوراسیون و معماری بنای واقع در وسط این باغ به قدری جذاب است که شما را مجذوب شکوه هنر معماری ایرانی می کند. این باغ یکی از 9 باغ ایرانی است که در فهرست جهانی یونسکو ثبت شده است. یکی از زیباترین پدیده های شیراز درخت سرو است که یکی از بزرگ ترین درختان سرو ایران است که در شیراز و این باغ قرار دارد. اگر می خواهید در روزهای پایانی سال یک سفر یک روزه جذاب داشته باشید، کرمانشاه انتخاب خوبی است.

حفظیه یکی از مکان های تفریحی شیراز برای جوانان است.

یکی از معروف‌ترین جاذبه‌های گردشگری استان فارس، حافظیه است که به‌خاطر مقبره حافظ شاعر معروف ایرانی معروف است. این مجموعه مقبره های تاریخی در جنوب دروازه معروف قرآن شیراز است. همه ساله گردشگران داخلی و خارجی زیادی برای زیارت قبر آقای حافظ به این قله می آیند و کنسرت های بزرگی در حافظ برگزار می شود. معماری سبز این مجموعه بسیار زیبا و چشمگیر است.

پارک نارنجستان قوام یکی از مجلل ترین مکان های شیراز است

در ضلع شرقی خیابان لطفعلی خان زند، انتهای شیراز قدیم، یکی از زیباترین باغ های این شهر سرسبز، باغ نارنجستان کوام قرار دارد. مسجد نصیرالملک و خانه سنتی پرهامی در نزدیکی این باغ زیبا قرار دارند. برای دسترسی به این مجموعه کافی است از چهارراه نمازی به سمت شرق خیابان لطف علی خان زند حرکت کنید.

اخرین حرف

اگر برای روزهای پایانی تابستان برنامه سفر و گردشگری ندارید، بدون شک سفر به شیراز و گشت و گذار در شیراز در تابستان می تواند سفری فراموش نشدنی و جذاب برای شما و خانواده تان باشد.


[ بازدید : 4329 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ يکشنبه 5 فروردين 1403 ] [ 11:39 ] [ ناشر ]

آیا می توانم محتوای تلگرام را پیگیری یا چاپ کنم؟


تلگرام یکی از پرکاربردترین شبکه‌های اجتماعی در بین ایرانیان است، بنابراین ایرانی‌ها هرگز چنین شبکه‌ای را نپذیرفته‌اند.

سهولت در ارسال پیام، محتوا و مسائل اجتماعی همگی به ایجاد و توسعه جرم تلگرام در این بستر شبکه اجتماعی کمک می کند، بنابراین در این مقاله در مورد کلیات مربوط به جرم تلگرام صحبت خواهیم کرد. برای دانلود برنامه های اندروید به سایت اپ ناب مراجعه نمایید.

در سال های اخیر شاهد سخنرانی ها و مطالب جالبی بودیم که در این شبکه به عنوان بمب برخورد می شود و برای بسیاری از افراد این شبکه اجتماعی منشا مشکلات و حواشی حقوقی یا کیفری شده است که امیدوارم هر کاربر به درستی یاد بگیرد. با استفاده از فرهنگ، از چنین فضایی مشکل امنیتی و قضایی نخواهد داشت.

آیا محتوای مکالمه در تلگرام قابل انتشار است؟

شاید یکی از مواردی که در برخی جاها مورد نیاز است، چاپ پیام یا محتوای چت تلگرام باشد.

در حالی که خود تلگرام این ویژگی ها را ارائه نمی دهد، اما ارائه می دهد. می‌توانید از برنامه‌هایی استفاده کنید که عکس می‌گیرند یا متن را از تلگرام کپی می‌کنند و از برنامه‌های دیگر چاپ می‌کنند.

نحوه پرینت از تلگرام

برای چاپ محتوای مکالمه در تلگرام کافیست از صفحه خود اسکرین شات بگیرید و آن را در یک برنامه خارجی مانند ورد کپی کرده و پرینت بگیرید.

البته این روش چندان کاربردی نیست و نمی توانید تمام مطالب را در یک عکس قرار دهید و به چندین عکس نیاز دارید، اما می توانید با کپی متن مکالمه در یک برنامه ویرایش متن مانند Word، آن را به راحتی چاپ کنید.

پرینت گرفتن از تلگرام از مخابرات

برخی بر این باورند که محتویات تلگرام افراد از طریق لینک قابل چاپ است! اگر این یک موقعیت خنده دار با یک شرکت یا شرکت مخابراتی است که به اینترنت دسترسی دارید، به هیچ وجه امکان دسترسی به محتوای تلگرام شما وجود ندارد.

آیا تلگرام قابل مدیریت است؟

سوال اصلی که بسیاری از کاربران شبکه اجتماعی تلگرام از ما درباره دانلود تلگرام اصلی فارسی پرسیدند کنترل پذیری تلگرام بود.


مگر اینکه تلگرام شخصی با نرم افزارهای جاسوسی نفوذ کرده باشد. تلگرام یک فرد به هیچ وجه قابل کنترل نیست.

آیا اکانت حذف شده تلگرام قابل پیگیری است؟

پس از حذف اکانت کاربری تلگرام اثری از آن اکانت در تلگرام باقی نمی ماند و شماره و اطلاعات شما به طور کامل از روی سرورهای این شبکه اجتماعی حذف می شود.

تلگرام پلیس فتا را چک کنید

در سال های اخیر جایگاه پلیس فتا در شبکه های اجتماعی جدی تر شده و حضور آنها در این فضا احساس می شود اما اینکه پلیس فتا می تواند از طریق تلگرام فرد را ردیابی کند سوال بسیاری از کاربران این شبکه اجتماعی است. .

طی سالیان گذشته شاهد دستگیری افراد زیادی از سوی پلیس فتا به دلایل مختلف از جمله تخلفات قانونی بوده ایم سرنخ ها و سرنخ های به جا مانده از یک فرد در تلگرام به راحتی توسط پلیس فتا یا هر شخص دیگری قابل پیگیری است.

شایع ترین جنایت تلگرامی

باید از آنچه در این شبکه پیام رسان پخش می شود آگاه باشید و مطالب نامناسب و غیرقانونی ارسال نکنید.

متداول ترین محتوایی که توسط تلگرام مجرمانه تلقی می شود می تواند محتوای مربوط به اخلاق و اخلاق عمومی، محتوای علیه امنیت و منابع عمومی، محتوای سیاسی و دولتی و همچنین محتوای تشویق یا تشویق به آسیب و رفتار مجرمانه باشد.

حتی اگر شخصی به دلیل ارسال تصاویر یا سوء استفاده مالی و حقوقی از شما شکایت کند، در این شبکه جرم شناخته شده است و مجازات سنگینی برای آن در نظر گرفته شده است، پس بهتر است مراقب محتوا و اقدامات این شبکه باشید. شما به شبکه متصل خواهید شد.


[ بازدید : 393 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ جمعه 3 فروردين 1403 ] [ 13:01 ] [ ناشر ]
ساخت وبلاگ تالار تجهیزات نمازخانه متن مقاله دل نوشته تحقیق چیستان مجله مثبت زندگی سبد پلاستیکی خرید وسایل شهربازی موتورسازی سیار تولید کننده دیگ بخار تجهیزات آشپزخانه صنعتی پارچه برزنت اسپیس مجله زندگی بهتر تعمیر ماشین شارژی نوار خطر خرید نایلون حبابدار نایلون حبابدار خرید استند فلزی خرید نظم دهنده لباس انجام پروژه متلب خرید بک لینک خرید آنتی ویروس
بستن تبلیغات [X]