هدف ما نقش آفرینی موثر و افزایش سهم بخش خصوصی در حوزه فضایی است


مرتضی براری، رئیس سازمان فضایی در پست فضای مجازی خود نوشت: به عنوان یک اولویت تلاش کردیم تا مسیر ورود و سرمایه گذاری بخش خصوصی در کل زنجیره ارزش فضایی هموار شود. هم اکنون این تلاش‌ها در حال ثمر دادن است و شاهد استقبال این بخش برای سرمایه گذاری در حوزه‌های ماهواره‌های مخابراتی، سنجش از دور، منظومه ماهواره‌ای و... هستیم.

او در ادامه افزود: هدف، نقش آفرینی موثر و افزایش سهم بخش خصوصی در حوزه فضایی است و این ریل گذاری در حال انجام است و بر سرعت حرکت در این مسیر خواهیم افزود.
موضوعات: نشریات عمومی,
[ بازدید : 408 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ پنجشنبه 2 بهمن 1399 ] [ 17:53 ] [ ناشر ]

یک درصد از تولید علم در جهان مختص ایران است


ستاد نانو یکی از قسمت‌هایی است که وقتی فارغ التحصیلان خارج از کشور برمی‌گردند، تمام این افراد به ما معرفی می‌شوند و ما این افراد را بر اساس حوزه تخصص و علاقه به بهترین متخصصان ایرانی فعال در نانو معرفی می‌کنیم. طیف دیگری از این افراد درخواست می‌کنند تا بر اساس توانمندی ها، این فناوری را به محصول تبدیل و بتوانند شرکت تاسیس کنند که در این زمینه موارد موفقی داشتیم.

او درباره مهاجرت دانشجویان گفت: در واقع ما باید با دنیا تعاملات علمی و فناوری خود را حفظ کنیم. یک درصد از تولید علم را در جهان به صورت نرمال داریم که در حوزه نانو تکنولوژی بالغ بر ۶ درصد است.

سرکار تاکید کرد: باید زیرساخت‌هایی را ایجاد کنیم تا بتوانیم از این قابلیت‌ها استفاده کنیم. یکی از مسائل این است که دانشجویان ما با تازه‌های علم و فناوری آشنا شوند؛ ما می‌توانیم این افراد را توجیه کنیم که کجا به صورت هدفمند حضور پیدا کنند.

دبیر ستاد ویژه توسعه فناوری نانو افزود: مهاجرت بد نیست؛ انسان‌ها گاهی برای رشد خود باید در فضای جدید قرار بگیرند اما عدم برگشت، پسندیده نیست که این موضوع هم عوامل مختلفی را شامل می‌شود.

مسئولیت پذیری در جوان‌ها باید تقویت شود

سرکار ادامه داد: باید روحیه غیرت ملی و مسئولیت پذیری در جوان‌ها با جدیت بیشتری تقویت شود. همچنین باید زمینه و زیرساخت‌های بازگشت این افراد به کشور را فراهم کنیم.

او تصریح کرد: بیشتر دانشجویان مستعد ما در حوزه الکترونیک تحصیل می‌کنند و معمولا رتبه ۱ تا ۱۰۰ کنکور تا سال‌های گذشته به این رشته اختصاص دارد اما این رتبه تا حدودی کاهش پیدا کرده است. در واقع در سال‌های گذشته زیر ساخت‌های کامل برای فعالیت استعداد‌های کشور وجود نداشت اما اکنون این زیرساخت‌ها تا حدودی فراهم شده است تا دانشجویان بتوانند از توانمندی‌های خود بهره برداری کنند.

دبیر ستاد ویژه توسعه فناوری نانو گفت: معاونت علمی و فناوری برنامه‌های خوبی را در دست اجرا دارد. برگرداندن ۲ هزار نفر از بهترین استعداد‌ها به کشور، یک الگوی موفق است و ما باید مراقب باشیم تا بتوانیم ملزومات و زیرساخت‌های بهره برداری از استعداد این افراد را فراهم کنیم.

سرکار بیان کرد: از زمان تاسیس نانو تکنولوژی تا به حال با وجود روی کار آمدن ۵ دولت اما هیچ تغییر و ضربه‌ای به ستاد نانو وارد نشده است. خانواده نانو تکنولوژی توانسته است ثبات و پایداری خود را حفظ کند و به فعالیت‌های خود ادامه دهد.موضوعات: نشریات عمومی,
[ بازدید : 338 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ پنجشنبه 2 بهمن 1399 ] [ 17:52 ] [ ناشر ]

یکی از تکنیک های مهم مدیریت پیج اینستاگرام از دید سئوسل


ما طرفداران بزرگ وبلاگ های شرکت های بزرگ نیست، اما این یک منبع انبوه کم ارزش است!

اینستاگرام به تازگی از راه اندازی بیزنگ بلاگ خود خبر داده است. از آن به عنوان یک منبع کسب و کار برای کمک به موفقیت شرکت های دیگر استفاده خواهد شد. شما می توانید به وبلاگ مراجعه کنید تا تمام اطلاعات لازم را از همه چیز اینستاگرام ارائه می دهد بیشتر کنید. نگه دارید تا با اخبار از جهان اینستاگرام و یاد بگیرند که چگونه به استفاده از ابزار موجود به طور موثر. همچنین، پیدا کردن چه حساب های کسب و کار دیگر تا.

آمار بازاریابی اینستاگرام نشان می دهد که ۴۸٫۸٪ برندها دارای حساب اینستاگرام هستند که شامل ۹۰٪ از ۱۰۰ برند برتر می شود. که نشان می دهد که رقابت در اینستاگرام شدید است و شما باید از هر ابزاری برای رسیدن به صدر استفاده کنید. به هر حال چه کسی اینستاگرام را بهتر از اینستاگرام می شناسد؟

Repost یک ابزار ضروری برای به اشتراک گذاری محتوای تولید شده توسط کاربر است. با این کار به مشتریان خود نشان می دهید که از آنها و نظر آنها قدردانی می کنید. Repost آسان است برای استفاده، همه شما نیاز به انجام این است که کلیک کنید و به اشتراک گذاری محتوای دوست دارید در حالی که اذعان به کسی که آن را ایجاد کرده است.

ویژگی های Repost شما را قادر می سازد تا عکس ها یا فیلم هایی را که می خواهید دوباره کنید، نشانه گذاری کنید. شما همچنین می توانید عکس هایی را که دوست دارید با تایپ کردن در هشتگ یا نام کاربر پیدا کنید و با ضربه زدن به یک دکمه دوباره کنید. این ابزار به تقویت رابطه کسب و کار بین مشتریان خود و شما کمک خواهد کرد.

اینستاگرام از فیس بوک پاور ویراستار برای تولید های حمایت شده استفاده می کند. شما با استفاده از این ابزار به راحتی می توانید عواملی مانند سن، جنسیت، مکان، عادات یا منافع کاربران خود را هدف قرار داده و این امر به شما کمک خواهد کرد تا تبلیغات ایجاد کنید که نیازهای مشتریان شما را برآورده کند. شما لازم نیست که سرمایه گذاری زیادی در اجرای تبلیغات، حتی 1 دلار کافی است. اما اگر شما آماده سرمایه گذاری بیشتر، تبلیغات خود را، البته، دسترسی بزرگتر و قرار گرفتن در معرض بزرگتر است.

برگرفته از: وب سایت سئوسلموضوعات: نشریات عمومی,
[ بازدید : 365 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ پنجشنبه 2 بهمن 1399 ] [ 17:51 ] [ ناشر ]
ساخت وبلاگ تالار تجهیزات نمازخانه متن مقاله دل نوشته تحقیق چیستان مجله مثبت زندگی سبد پلاستیکی خرید وسایل شهربازی موتورسازی سیار تولید کننده دیگ بخار تجهیزات آشپزخانه صنعتی پارچه برزنت اسپیس مجله زندگی بهتر تعمیر ماشین شارژی نوار خطر خرید نایلون حبابدار نایلون حبابدار خرید استند فلزی خرید نظم دهنده لباس انجام پروژه متلب خرید بک لینک خرید آنتی ویروس
بستن تبلیغات [X]